0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Europa League Group H
BK Hacken
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Molde FK
-
-
FK Qarabag
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe UEFA Europa League Group E
Liverpool
-
-
LASK Linz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Toulouse
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League, Group E
Aston Villa
-
-
KP Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AZ Alkmaar
۰
۰
HSK Zrinjski Mostar
inprogress
۲۱:۱۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Ittihad
-
-
Al-Khaleej
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Riyadh
۰
۰
Al Hazm
Finished
۱۸:۳۰
Abha
۰
۶
Al Ahli Jeddah
Finished
۱۸:۳۰
  Europe UEFA Europa League Group G
Servette Geneve FC
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
-
-
SK Slavia Praha
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe UEFA Europa League Group A
FK TSC Backa Topola
۰
۰
West Ham United
inprogress
۲۱:۱۵
SC Freiburg
۱
۰
Olympiakos Piraeus FC
inprogress
۲۱:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group B
KAA Gent
۰
۰
Zorya Luhansk
inprogress
۲۱:۱۵
Breidablik Kopavogur
۱
۲
Maccabi Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
  Europe UEFA Europa League Group F
Villarreal CF
-
-
Panathinaikos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Maccabi Haifa FC
۰
۰
Stade Rennes FC
inprogress
۲۱:۱۵
  Europe UEFA Europa League Group C
Glasgow Rangers FC
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AC Sparta Praha
۰
۰
Real Betis
inprogress
۲۱:۱۵
  Europe UEFA Europa League Group B
Olympique Marseille
-
-
AFC Ajax
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AEK Athens
۰
۰
Brighton and Hove Albion
inprogress
۲۱:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group G
Eintracht Frankfurt
-
-
FC PAOK Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
HJK Helsinki
۰
۰
Aberdeen FC
inprogress
۲۱:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group F
AC Fiorentina
-
-
Racing Genk
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FK Cukaricki Stankom
-
-
Ferencvarosi TC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe UEFA Europa League Group D
Atalanta Bergamo
۰
۰
Sporting Clube de Portugal
inprogress
۲۱:۱۵
SK Sturm Graz
۰
۰
Rakow Czestochowa
inprogress
۲۱:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group H
FC Nordsjaelland
-
-
Fenerbahce SK
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Spartak Trnava
-
-
PFC Ludogorets Razgrad
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League, Group A
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
OSC Lille
inprogress
۲۱:۱۵
KI Klaksvík
۰
۰
SK Slovan Bratislava
inprogress
۲۱:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group D
Besiktas JK
۰
۱
Club Brugge KV
inprogress
۲۱:۱۵
FK Bodo Glimt
۰
۰
FC Lugano
inprogress
۲۱:۱۵
  India Indian Super League
Bengaluru FC
۳
۳
Punjab FC
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Serie A
Coritiba FBC
۱
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۰۰
Flamengo RJ
۰
۳
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۰۰
Santos FC Sao Paulo
۰
۳
Fluminense RJ
Finished
۰۱:۳۰
Cuiaba MT
۰
۲
Internacional RS
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۰
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۴
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۲
Tacuary
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Trinidense
۷
۲
Guairena FC
Finished
۰۲:۰۰
  Asia AFC Cup Group F
Phnom Penh Crown
۴
۰
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۵:۳۰
Macarthur FC
۴
۰
Shan United FC
Finished
۱۱:۳۰
  Asia AFC Cup Group I
Taichung Futuro
۱
۰
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۰۸:۳۰
Tainan City Steel
۳
۰
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۳:۳۰
  Indonesia Liga 2
Persela Lamongan
۱
۰
Deltras Sidoarjo
Finished
۱۱:۳۰
Bekasi City
۲
۰
PSKC Cimahi
Finished
۱۱:۳۰
Kalteng Putra
۲
۱
Persiba Balikpapan
Finished
۱۱:۳۰
PSPS Riau
۰
۱
Sriwijaya
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۱
۰
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۴۰
Leon
۲
۲
Club America
Finished
۰۴:۳۶
  India Mumbai Super Division
Spartans Sports Academy
۹
۰
ICL Youngstars FC
Finished
۰۹:۰۰
  Kuwait Crown Prince Cup
Kazma
۲
۰
Al-Jahra
Finished
۱۷:۵۰
Al-Shabab
۱
۰
Yarmouk
inprogress
۲۱:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Brazil (W)
-
-
Japan (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Greece Super League 2, Group A
AEK Athens B
۱
۰
Kampaniakos
Finished
۱۵:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Guastatoya
۲
۰
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Malacateco
۲
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۴:۳۰
  Europe UEFA Nations League Women, League B, Group 2
Finland (W)
۳
۰
Romania (W)
inprogress
۲۰:۱۵
  Egypt Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۰
FC Masr (ZED)
Finished
۱۷:۳۰
Pharco
۱
۰
Al Moqawloon Al Arab
inprogress
۲۰:۳۰
Talaea El Gaish
۰
۱
El Gounah
inprogress
۲۰:۳۰
  Africa Africa Cup of Nations Women Qualification
Algeria (W)
۵
۱
Burundi (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Nigeria (W)
۵
۰
Cape Verde (W)
Finished
۱۸:۳۰
Tanzania (W)
۱
۰
Togo (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia (W)
۵
۲
Congo (W)
Finished
۱۷:۰۰
Mali (W)
۴
۱
Guinea Bissau (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Senegal (W)
۲
۰
Egypt (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Bahrain 2nd Division
Bouri Cultural SC
۲
۲
Isa Town
inprogress
۱۹:۳۰
Budaiya
۱
۱
Bahrain SC
inprogress
۱۹:۳۰
Al Ittifaq Maqaba
۴
۱
Etehad Al Reef
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga 2
CSC 1599 Selimbar
۲
۲
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۰
۱
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۱۹:۰۰
Campionii FC Arges
-
-
ACS Dumbravita
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Algeria Youth League
MO Constantine U21
۲
۰
USM Khenchela U21
Cancelled
۱۷:۳۰
MC Alger U21
۳
۱
NC Magra U21
Finished
۱۷:۳۰
US Biskra U21
۱
۴
CR Belouizdad U21
Finished
۱۷:۳۰
ES Ben Aknoun U21
۰
۰
USM Alger U21
Finished
۱۷:۳۰
MC El Bayadh U21
۱
۰
Paradou AC U21
Finished
۱۷:۳۰
MC Oran U21
۱
۳
JS Kabylie U21
Finished
۱۷:۳۰
CS Constantine U21
۴
۱
USM Khenchela U21
Finished
۱۷:۳۰
  Asia AFC Cup Group E
Merw
۱
۱
Ravshan Kulob
Finished
۱۵:۳۰
Altyn Asyr FK
۲
۴
Abdish-Ata
inprogress
۱۹:۳۰
  Ethiopia Premier League
Dire Dawa
۱
۱
Wolaita Dicha FC
Finished
۱۵:۳۰
Hambericho Durame
۰
۳
Fasil Kenema
Finished
۱۸:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League, Group C
KF Ballkani
۰
۰
FC Viktoria Plzen
inprogress
۲۱:۱۵
FC Astana
۰
۲
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Montevideo Wanderers
۳
۰
Danubio
Finished
۰۱:۳۰
Defensor Sporting
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۳:۴۵
  Asia AFC Cup Group H
Hougang United FC
۱
۴
Sabah
Finished
۱۵:۳۰
PSM Makassar
۱
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Kosovo First League
KF Ferizaj
۲
۱
KF Ramiz Sadiku
Finished
۱۵:۳۰
KF Kika
۲
۲
KF Vllaznia Pozheran
Finished
۱۵:۳۰
  Honduras Reserve League
Real Espana Reserves
۱
۰
Real Sociedad Honduras Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CDS Vida Reserves
۲
۳
Club Deportivo Victoria Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Genesis de Comayagua Reserves
۲
۰
CD Marathon Reserves
Finished
۰۱:۰۰
  El Salvador Reserves League
Municipal Limeno Reserves
۰
۰
CD Aguila Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Angola Girabola
G.D. Interclube
۰
۲
Progresso Lunda Sul
Finished
۱۸:۰۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Qualification Women
Dominica (W)
۰
۹
Guyana (W)
Finished
۰۱:۳۰
Jamaica (W)
۱
۱
Panama (W)
Finished
۰۳:۳۰
Nicaragua (W)
۲
۱
Honduras (W)
Finished
۰۳:۳۰
Martinique (W)
۰
۲
El Salvador (W)
Finished
۰۳:۳۰
  World U23 International Friendlies Women
Italy U23 (W)
۲
۱
Belgium U23 (W)
Finished
۱۷:۰۰
Portugal U23 (W)
۰
۴
Norway U23 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain U23 (W)
۳
۰
Sweden U23 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
France U23 (W)
۰
۱
England U23 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Cearense Women
Fortaleza (W)
۱
۱
Ceara (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Guatemala Reserve League
Guastatoya Reserves
۱
۰
Club Comunicaciones Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Gunjur United
۰
۰
Immigration FC
inprogress
۱۹:۳۰
Wagadu
۱
۲
Kanifing East FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Colombia Regional League
Envigado FC Reserves
۱
۳
E.D.P IND. Medellin
Finished
۱۸:۳۰
Soccer Law
۱
۰
Molino Viejo
inprogress
۲۰:۳۰
  Zanzibar Premier League
New City FC
۲
۱
Kipanga FC
Finished
۱۶:۴۵
  Uganda Premier League
Bright Stars FC
۳
۱
Arua Hill
Finished
۱۶:۳۰
Villa SC
۲
۰
Busoga United FC
Finished
۱۶:۳۰
  India Championship Women
Assam (W)
۰
۳
Sikkim (W)
Finished
۱۳:۳۰
Karnataka Sports Association (W)
۲
۳
Kerala (W)
Finished
۰۶:۰۰
Tripura FA (W)
۰
۲
Chandigarh (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Colon Juniors San Juan
۲
۱
CA Trinidad
Finished
۰۰:۰۰
San Martin de San Juan Reserves
۱
۱
CA Juventud Alianza
Finished
۰۳:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C
Padova
۰
۰
Lumezzane
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Real Apodaca FC
۲
۴
Correcaminos II
Finished
۰۱:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Super United Sports
۵
۰
TC Sports Club
Finished
۱۴:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Newroz SC
۳
۰
Karbala FC
Finished
۱۵:۰۰
Al-Karkh
۱
۰
Duhok
Finished
۱۵:۰۰
  Seychelles Premier League
PTL Bazar Brothers FC
۰
۳
Red Star Defence Force
Finished
۱۷:۳۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۴
۰
Fuerte San Francisco
Finished
۰۳:۳۰
CD Dragon
۱
۱
C.D. FAS
Finished
۰۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Coastal Union
۳
۱
Geita Gold FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera A Women
Rosario Central (W)
۱
۲
Racing Club (W)
Finished
۱۵:۳۰
Platense (W)
۰
۳
CA Belgrano (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Ghana FA Cup
Bibiani Gold Stars FC
۲
۰
Rospak FC
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
۸
۰
Ekiti United Fc
Finished
۱۸:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Real Sociedad
۰
۰
Genesis Huracan
Finished
۰۴:۳۰
  Armenia Premier League
Alashkert
۱
۱
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۴:۰۰
BKMA Yerevan
۷
۱
FC Van Charencavan
Finished
۱۷:۳۰
  Bolivia Copa Division Profesional
Jorge Wilstermann
۱
۲
The Strongest La Paz
Finished
۰۴:۰۰
Royal Pari
۰
۰
Blooming
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga TDP
Leon GEN
۰
۰
Escorpiones FC II
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Bolivar SC
۲
۱
Urena Fc
Finished
۰۲:۰۰
  Mexico U23 League
Chivas Guadalajara U23
-
-
Tigres UANL U23
Finished
۰۳:۳۰
  Austria Landesliga
SK Slovan Hac
۰
۰
SC Red Star Penzing
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
-
-
FC Hansa Rostock II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bolivia Reserve League
Always Ready Reserves
۳
۰
Royal Pari Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Solihull Moors (W)
-
-
Boldmere St. Michaels (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Austria Amateur Cup
LAC Inter
۰
۱
SV Donau
inprogress
۲۱:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Sportivo Trinidense Reserves
۰
۰
Guairena FC Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Egypt Second Division B
FC Porto Suez
۰
۲
Misr Insurance FC
Finished
۱۶:۰۰
El Terasanah
۰
۰
Telephonat Beni Suef SC
Abandoned
۱۸:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Cali
۰
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۵:۰۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۱
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۲:۴۵
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Sporting Canamy
۲
۳
Halcones de Zapopan
Finished
۰۲:۳۰
  India Delhi Premier League
Tarun Sangha
۲
۴
Ahbab FC
Finished
۱۲:۳۰
  Egypt Second Division A
Wady Degla
۳
۱
Dekernes
Finished
۱۶:۰۰
  England Professional Development League
Bournemouth U21
۲
۱
Watford U21
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Estoril Praia
-
-
Farense
Cancelled
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید